Ga naar inhoud
  • 0

Help : krijg mijn motorkap niet meer open


Vraag

Geplaatst

Als ik mijn motorkap wil openen komt het ontgrendelhendeltje niet tevoorschijn in mijn gril.

 

Toen ik hem zelf pakte merkte ik dat deze los zit

 

Iemand tips hoe ik hem nu kan openen?

 

 

 

Verzonden vanaf mijn iPhone met behulp van Tapatalk

16 antwoorden op deze vraag

Aanbevolen berichten

  • 0
Geplaatst

Probeer eens door de grill heen te kijken en dan richting de vergrendeling.

Daar moet de kabel in een lus zitten, zit je handeltje volgens mij ook aan vast, probeer deze te bewegen zodat je de klep kan openen.

  • 0
Geplaatst
  Op 17-9-2015 om 16:55, Vinniepilon zei:

kan hij misschien even jouw kant uit komen (hij zal mogelijks geen uren moeten rijden),

jullie zijn misschien buren :mrgreen:

  • 0
Geplaatst

Kap iets opentrekken,als je met een zaklamp tussen de kap kijkt zie je een "half ronde beugel"met een driehoekig gat erin.

Als je een lange dunne schroevendraaier in dit gat steekt en de beugel naar rechts beweegt kan je de kap openen...

  • 0
Geplaatst
  Op 17-9-2015 om 19:11, chris033 zei:

Kap iets opentrekken,als je met een zaklamp tussen de kap kijkt zie je een "half ronde beugel"met een driehoekig gat erin.

Als je een lange dunne schroevendraaier in dit gat steekt en de beugel naar rechts beweegt kan je de kap openen...

Is in 10 seconden open

  • 0
Geplaatst

Thanks allen voor de tips, hij is open !

 

Nu eerst maar een nieuwe ontgrendelingshendel bestellen. Hiervan was een van de twee ogen afgebroken.

  • 0
Geplaatst

ik heb dit zelfde probleem, het trek dingetje is afgebroken. Passat van 98. Ik keek net onder de kap maar al wat ik zie is plastiek en de rubber vd motorkap. Ik zie geen  "half ronde beugel"met een driehoekig gat erin.

Ik zie enkel de motorkap beugel. En dan maar heel beperkt.

Is de auto langs onder toegankelijk als je de plaat eraf hebt onderaan?

Ik kan natuurlijk in de plastiek gaan zagen thv de grill boven de radiator maar veronderstel dat dat stuk dan weer vervangen me een dure oplossing is

  • 0
Geplaatst

Als je bedoeld het plastic handeltje op de motorkap is afgebroken dan:

 

Trek aan de handel onder bij de bestuurdersdeur binnen,

De kap klikt een standje omhoog,

dan (liefst even met twee man, even de kap wat optillen) de ander: een schroevendraaier de haak opzij duwen en dan kan ie open.

  • 0
Geplaatst

Met wat handigheid kun je haak van de motorkap naar rechts duwen en heb je het zo los. Wel eerst van binnen aan de hendel trekken, zoals Martijn aangeeft.

  • 0
Geplaatst

Ziet de haak die je bedoelt uit als op dit plaatje (rode pijl)? Beweeg dan de haak in de richting van de groene pijl. Ik heb het zelf niet Vanaf de voorkant van de auto kun je er bij door de motorkap iets op te lichten. Je hebt wel iets langs nodig waar je ook zijwaarts kracht mee kan zetten en je moet dit in het oog vasthaken. Wel inderdaad eerst van binnen ontgrendelen.

 

IMG 1149

 

×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

Forumvoorwaaden