Ga naar inhoud

Diver

Members+
  • Aantal items

    10409
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

  • Dagen gewonnen

    239

Diver won de laatste dag op juni 9

Diver had de meest gelikete inhoud!

Over Diver

  • Verjaardag 08-02-1962

Profile Information

  • Geslacht
    Man
  • Plaats
    Wilnis
  • Interests
    Duiken, Open circuit Full trimix, Rebreather Mod 2
  • Naam
    Jan

Overige

  • Vagcom
    Orgineel Ross Tech HEX-V2
  • Auto
    Passat B7 1.8 Tsi

Recente bezoekers van dit profiel

De recente bezoekers block is uitgeschakeld en zal niet meer getoond worden aan gebruikers.

Diver's Achievements

6,7k

Community reputatie

9

Community Answers

  1. Kan de bijlage niet openen.
  2. Is wel een anderestijl maar dit is wat @wulfke bedoeld. kijk het document maar even door parkeerkaart houder.pdf
  3. Probeer de led eens andersom te monteren, soms helpt dat, het is diode.
  4. Mits er al van tevoren al een update op zat wordt de software versie vaak op de module aangegeven.
  5. Heb het ook wel eens uitgezet voor iemand, dmv de minimale accu spanning te verhogen vb normaal zou het niet meer werken als de spanning onder de 11 volt komt, nu op 14 gezet. dat is die dus altijd, dus staatde start stop uit.
  6. Diver

    Achterklep probleem

    Nu onderschat je je zelf wel een beetje Peter, je heb het mischien nog nooit uit elkaar gehad maar dat is geen drempel voor je.
  7. Diver

    Achterklep probleem

    Dat had zonder de link ook wel gelukt, mits je een beetje technisch onderlegt ben. Maar altijd handig
  8. Diver

    Achterklep probleem

    Dan ben ik toch meer van ik wil het zeker weten, en als de stekker er atoch af is kan je meteen de switch door meten, weet je ook meteen of het eventueel een slecht contact is.
  9. Diver

    Achterklep probleem

    Je zou nog kunnen proberen om de stekker van microswitch los te halen en er een jumper in te steken en dan kijken of het slot open gaat, dan ben je 100% zeker dat de bedrading goed is, of natuurlijk de switch door meten.
  10. Diver

    Achterklep probleem

    Je zouhet logo kunnen uitbouwen en er van dicht bij eens naar kunnen kijken. Het onderdeel nummer staat er trouwens op. hier een richt prijs voor een andere eventueel. https://www.bm-parts.nl/onderdeel/322210/klepopener-met-camera-vw-passat-b8 weet niet of de jouwe het zelfde numer heeft.
  11. Mischien vocht in de stekker van het slot, of slecht contact.
  12. Alle gecondoleerd
  13. Zal wel een geruststelling zijn na deze exercitie
  14. Diver

    Spiegel zonneklep

    Maakt het zoeken wat makkelijker
  15. Klusje is gekaard en fouten gewist, en heb rechts weer geluid.
×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

Forumvoorwaaden