Ga naar inhoud
  • 0

DRINGEND!!!! S6 dagrijverlichting


Vraag

9 antwoorden op deze vraag

Aanbevolen berichten

  • 0
Geplaatst

Als je zorgt dat beide niet doen, is het ook goed dacht ik? Of werkt dat niet zo makkelijk?

Verstuurd vanaf mijn SM-G935F met Tapatalk

  • 0
Geplaatst

Hoe is de S6 aangesloten ?

 

  • 0
Geplaatst

3C is nooit geleverd met DRL, dus in de kabelboom meegenomen zal niet...

Een log plaatsen kan veel helpen wat programmering betreft.... Tenzij er met de originele kabelboom geknoeid is zou het met programmering in orde moeten komen. Maar het kan ook zijn dat de draden van het stadslicht gebruikt zijn om de DRL aan te sturen, dan heb je een probleem.

grtz, dre

  • 0
Geplaatst

Is dit niet de ex R36 van Arjan van AC parts ? Dan veronderstel ik dat hij het wel via een 3C8 boordnet heeft gedaan. Maar een scan van adres 09 centr elect. kan uitsluitsel bieden. 

Indien via het boordnet kan alles terug via codering APK waardig gemaakt worden. Zoniet is er inderdaad een probleem welke hardwarematig opgelost moet worden. 

Onlangs bij Jeroen bij zijn R36 ook alles via het boordnet aangesloten en gecodeerd.

  • 0
Geplaatst
  Op 15-4-2019 om 15:33, ArjanBezuijen zei:

******************************************

 

Ik heb 1 kapotte en komt niet door de APK ?.

Expand  

Ik heb helaas je vraag tekst weg moeten halen.

Onderdelen vragen hebben we de verkoop hoek voor. Om daar te mogen posten moet je minimaal member+ zijn.

Dat betekend 100 posts minimaal geplaatst hebben. Of je kan een verkoop tegoed aanschaffen voor 60 dagen in de web shop of je word full member voor minimaal €15,--

Gezien de hulp die je hier krijgt zie ik wel dat het opgelost gaat worden

×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

Forumvoorwaaden