Ga naar inhoud
  • 0

Comfort Control Module


Vraag

Geplaatst

Beste allen,

 

Ik denk dat mijn ccm het heeft begeven.

De afstandbdiening van de sleutel doet het niet meer, de ramen willen niet meer zakken en als ik de auto start gaat het alarm af.

Het alarm gaat na ongeveer een minuut weer uit.

Kan ik de ccm eventueel uitwisselen met een passat van het zelfde bouwjaar?

Of is de auto nu echt afgeschreven?

Het gaat om een passat 1.8 20V uit 2000.

 

sluus

10 antwoorden op deze vraag

Aanbevolen berichten

  • 0
Geplaatst

Gaat de binnenverlichting wel aan? Deze zitten op dezelfde circuit, controleer dan even de zekering.

  • 0
Geplaatst

Hoi Juul,

 

Binnenverlichting gaat dan ook niet aan.

Zojuist de auto weer gestart en weer ing het alarm af en de ramen niet open.

Heb toen paar keer hard op de doos waar de unit in geslagen en het alarm ging uit, de ramen weer open en de afstandbediening werkt ook weer op het ogenblik.

Heb de unit eruit gehaald, deze is droog.

20231104_091841.jpg

20231104_091542.jpg

  • 0
Geplaatst

Oke dan is er duidelijk iets mis met de module of de kabels/stekkers ervan. Nergens corrosie op de kabels of kabelbreuk gezien?

  • 0
Geplaatst

Ik zou niet weten waarom het niet zou werken. Buiten eventueel aanmelden.
Maar ik had ooit een verzopen automaat controle unit, naar de sloop, aangesloten en weer weg met volledige automaat.
 

  • 0
Geplaatst

Ja is het proberen waard denk ik. Ik zou wel mijn best doen om een module te bemachtigen met hetzelfde onderdeelnummer. Dan gok ik dat je de beste kans hebt dat alles als vanouds werkt zonder al teveel aanpassingen. Het onderdeelnummer van je module begint met 1J0, dus die van een Beetle, Golf of Bora van om en nabij hetzelfde bouwjaar zou ook moeten werken. Dit zal je zoektocht iets makkelijker maken.

  • 0
Geplaatst

je kan gerust een andere plaatsen, je AB moet wel even weer aangeleerd worden en evt de codering naar limo/variant.

  • 0
Geplaatst

 Beste Juul,Petroman en Vdub,

 

De andere CCM is geplaatst en hij doet het!

Ik heb de AB ingeleerd volgens de "how to" van dit forum.

 

Hartelijke dank voor jullies hulp!

 

sluus

×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

Forumvoorwaaden