De auto doet het ook wispelturig bij een eventuele warme start.. soms slaat ie in 1 keer aan.. soms slaat de motor aan, en valt dan uit..
Accu is 5 jaar oud, en brandstof filter net 7000km terug gewisseld, wordt om de 10k gewisseld
Beste,
Sinds een tijdje valt mij op, dat mn passat 2.0tdi cr bij een warme start niet aanslaat!! Na 2 a 3 keer starten wel.. verder geen foutcodes oid.. koude start, nergens last van..
Warme start is starten, slaat aan en valt uit!
Accu getest en is goed,! Laad ook bij..
Iemand die me de juiste richting in kan sturen?
Gr michael
Beste...
Sinds een paar dagen hoor ik een kraakje, mijn vermoeden is rechtsvoor..
Het gekke is, het is binnen beter als buiten te horen!
Probleem doet zich voor onder de 30kmh met sturen of met stilstand sturen.. als ook over hobbels met lage snelheid..het geluid omschrijven is lastig, maar meer als knarsend rubber..
Tot nu toe de stabistang rubbers ingespoten, geen succes!
Veerpootlager misschien?
Begrijp ik.. maar van binnenuit is vaak niet het geval.. dan moet je de doppen er niet meer op hebben.. maar dan nog.. verdeling zit op de buitenkant ivm uv licht en de af fabriek coating wat afbreekt
Dit is een behoorlijk over hyped merk!! Iets met slimme marketing... voor het geld wat je hier aan had besteed, had je veel betere keuzes gehad op de detailing markt.. even goed veel 'poets' plezier
Beste,
Bestaan er ook iets upgrade toplagers voor de achter schokbrekers? Of beste oem nemen, want wordt nu gek van het gekraak vooral bij vochtig weer🤦♂️