Ga naar inhoud

Harryyyy

Members+
  • Aantal items

    19
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

  • Dagen gewonnen

    1

Alles dat geplaatst werd door Harryyyy

  1. Heb er 1 op onderdelen lijn besteld een nieuwere met een D achter het lange onderdeel nummer op de oude zat er geen letter achter , hij komt van een arteon , moet alleen nog even keer exact worden afgesteld worden maar dat doet hij na zijn vakantie een keer
  2. Camera werkt weer de module onder de stoel was kapot ! bedankt voor het meedenken !
  3. En een module van de onderdelen lijn als ik die bestel dan moet hij zeker ook opnieuw worden gecodeerd of hoeft dat niet ?
  4. Wulfke bedankt voor je snelle antwoord ! heb tussen punt 1 de plus en punt 12 de massa gemeten dit was 11,8 volt dus spanning en massa heeft ie alleen belast weet ik niet , ik heb zelf helaas geen scope om can bus te meten ! En geen schema waar de draden in de gateway komen en waar die zit , weet niet of slechte stekker verbinding/draadbreuk wel eens voor komt bij camera module ? keer accu pool loskoppelen dat alles reset ook nog optie of werkt dat sws niet ? En ben ik dan niet alles kwijt ?
  5. Zoals ik heb beschreven spanning gemeten op de 18 polige stekker op punt 1 en 12 daar kwam spanning op dus moet zekering heel zijn toch of zitten er meer zekeringen die voor 360 camera module zijn?
  6. De fout staat in gateway en is niet te resetten helaas camera module ziet ie niet meerdere fouten zijn niet aanwezig wat ik vorige keer zo zag ja iets met handrem die kon ik wissen
  7. Hallo, wie kan mij helpen 360 camera werkt in eens niet meer als ik hem uitlees met de icarsoft geeft die in de gateway aan U104C00 rearview camera module no communication ,de sensoren blijven het wel doen , ik heb op de 18 polige stekker onder de stoel gemeten daar staat tussen punt 1 en 12 11,8 volt , ik las op internet ook iets over een update ? Of kan een keer de accupool er af en op ook oplossing bieden ? ik hoor graag van iemand alle info is welkom ! Passat B8 1.4tsi bwj 2016
×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

Forumvoorwaaden