Ga naar inhoud

bert111

Members+
  • Aantal items

    207
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

Berichten die geplaatst zijn door bert111

  1. het blijft steeds een GOM  ( gissing wat het zou kunnen zijn ) dus als de airco aanstaat geeft hij zo ie zo minder aan , ik zou er niet al te veel aan tillen 

    vandaag ook , geeft hij mij 46 km aan , ik vertrek naar de winkel 23 km verderop , kom terug thuis en staat nog 13 km op ... 😇

  2.   Op 31-1-2025 om 20:05, Dennis88 zei:

    Goedenavond,

    Ik lees ook overal dat deze facelift versie aan de stekker via het stopcontact 5:30 uur nodig heeft en na 4 uur slaat hij bij mij gewoon af als in “vol”


    Alvast bedankt!

     

    Expand  

    als die van mij bijna nieuw was duurde het ook 4-5h aan het stopcontact om hem vol te hebben , nu bijna 100000 km duurt het 8h ....

    passat variant 12/2019 gte

  3.   Op 5-10-2024 om 09:14, juliantje15 zei:

    Ik heb een paar weken geleden een GTE op de kop getikt uit december 2015. Ik vind echter dat de auto te laag staat. Ik rij nog wel eens over een onverharde weg, en met de huidige schokdempers/veren/wielen zit ik continu op de einddemping, en zelfs bij een hobbel op de snelweg krijgt de auto een enorme tik, terwijl ik met mijn vorige auto (opel insignia) hier probleemloos overheen kon rijden.

    Ik vermoed dat de auto verlaagd is, en dat het terug verhogen van de auto een groot deel van de problemen op kan lossen. Ik zie echter zoveel verschillende veren/dempers/wielen, dat ik door de bomen het bos niet meer zie.

    Ik heb wat fotos gemaakt van het onderstel, en zover ik het kan zien zit er originele schokdempers op, maar de veren zijn volgens mij van eibach. De wielen zijn momenteel 235/35/20, die voglens mij zelfs nog spoorverbreders hebben, en het liefst wil ik orginele 19 of 18inch velgen er onder. Wat zouden jullie aanraden, originele veren er onder met de huidige schokdempers, of ook schokdempers gelijk vervangen? Of moet ik toch een ander merk kiezen?

    Hieronder een aantal fotos van de voorwielen Alvast bedankt!

    20241005_104849.jpg_compressed.thumb.JPEG.60e3baaa584973c439ecabe5b24a5c42.JPEG

    Wiel links voor

    20241005_105502.jpg_compressed.thumb.JPEG.e6617cdce0adab38eec5da35fb8a6763.JPEG

    Wiel rechtsvoor

    20241005_104503.jpg_compressed.thumb.JPEG.26a66d1c4f59ed287993a9b0f95de284.JPEG20241005_104452.jpg_compressed.thumb.JPEG.127ddf1b83bf60001d6de89090fa65af.JPEG

    Wiel rechts achter

    20241005_104712.jpg_compressed.thumb.JPEG.0087d9ec2cf4aafabbab8eee918ebdd4.JPEG20241005_104119.jpg_compressed.thumb.JPEG.d0ad8fdf1b5d612bb40092a4959b1cff.JPEG

     

    20241005_104353.jpg_compressed.JPEG

    Expand  

    ja hoor is zeker verlaagd ..

     

    20210109_144819.jpg

  4.   Op 3-9-2021 om 23:45, SteRo zei:

    Lijkt me dat 2450 euro of meer uitgeven aan een auto van 5-6 jaar oud economisch gezien niet rendabel is. Dat geld verdien je bij inruil/verkoop nooit meer terug.  Dus je doet het alleen voor je eigen plezier zo lang je er nog mee rijdt, neem ik aan? Maar wel mooi dat het kan. ;)

    Expand  

    dat vraag ik mij dus ook af ,GTE 2020 ,  stel dat de accu nu zo slecht is dat ze GEEN watt meer oplaad , zou het dan nog mogelijk zijn om met de auto te blijven rijden of niet .. ik weet nu wel dat een auto altijd een accu nodig heeft maar stel nu .... 

  5.   Op 6-7-2024 om 15:56, 1400intrider1400 zei:

    Niet uitgetrokken is de kabel 1,5. 
     

    Het ding weeg best wel wat, dus inderdaad, er kan best wat kracht op de aansluitpunten ontstaan.

    Als ik het zo inschat is dat niet erg om twee meter, misschien nog eens drie, te overbruggen. Verder zou ik niet graag, want dan komt naast het gewicht ook spanning door de uitgetrokken spiraal erbij.

    Mijn conclusie tot zover: perfect voor de gte met de neus ingeparkeerd bij de laadpaal. Geen viezigheid van de grond na regen, niet oprollen na gebruik. Wil je wat meer afstanden overbruggen, dan zou ik deze niet nemen.

     

     

     

    IMG_1622.jpeg

    Expand  

     

    20240707_075354.jpg

  6.   Op 6-7-2024 om 17:29, 1400intrider1400 zei:

    Ik zie af en toe hetzelfde bij mijn auto. Heb het schema in de e-manager uitstaan. Dus stekker er in is laden.

    Wat ik doe is: 230V stekker in het stopcontact, ik wacht even tot het groene lampje gaat branden. Dan doe ik de stekker in de auto. Dan gaat het tweede groene lampje op de lader aan. Even later gaat het derde lampje groen knipperen.

    In andere gevallen, brand het eerste groene lampje en het vierde rode lampje. Zonder duidelijke oorzaak. Wat ik dan doe is alles weer loshalen en opnieuw bovenstaande stapen doorlopen. Vooral even tijd tussen stekker 230v en die in de auto plaatsen.

    Weet iemand waarom soms het laden niet start?

    Expand  

    dat doet die van mij ook , mijn granny zit altijd in het stopkontact zelf als mijn auto er niet aanhangt.

    en soms gaat het mis , steek ik mijn kabel in de auto en wilt het groene lampje op de auto niet branden , dan open ik het kastje waar mijn stopkontact met blok

    inzit , trek ik de stekker uit , wacht 2 sec en steek hem terug in en voila , alles ok .  Maar zoals je zei , als het niet gaat branden er rode lapjes op mijn chargerblok

  7.   Op 2-7-2024 om 15:30, Petroman zei:

    Ik zou aan de klep niet aanpassen....
    En ik kan ook achteruit inparkeren dus of klep aan voorzijde of achterzijde zit vind ik niet relevant.
     

    Expand  

    denk niet dat hij zinnens was om de laadklep aan te passen ....

    mijn oplaadkabel is ongeveer ( granny charger ) 1 m tot aan de blok en van de blok ongeveer 3 m  , dus ongeveer 4 m van stopcontact tot spul

    dat in de auto inplugt  😴

  8.   Op 8-5-2024 om 04:37, bakkertje zei:

    Een dealer gaat dit zeker niet repareren, als het al een defect is.

    Bij mijn GTE zat een ander type lader en daar zitten ook wat knoppen op. Die knoppen heb ik nooit gebruikt, maar wellicht dat je daar iets mee in kan stellen? Als ik de foto zie lijkt daar ook iets van een knop op te zitten?

     

    Expand  

    neen , hier zitten geen knopjes op , enkel ledjes

  9.   Op 1-5-2024 om 18:56, Richardus zei:

    Hoi Allen,

    mijn granny charger, dat 220V laadding, gaf vandaag ineens een foutmelding. Na enkele minuten laden een geel en rood ledje. Als ik hem een tijdje los laat liggen herhaalt dit zich.
    Als ik in de GTE de laadstroom op "gereduceerd" instel, dan lijkt het goed te gaan. Herkennen jullie die problemen? Wordt dit een nieuwe aanschaf? Repareren kost vermoedelijk te veel, doet een VW dealer dit dat jullie weten?

    Even een foto erbij, van internet geplukt, dan weten we waar ik het over heb:

    image.png.260321970c386473b38695d7547b7e7b.png

    Hopelijk hebben jullie weer een hope wijze raad! Bedankt vast, Richard.

    Expand  

    ik heb dezelfde lader en de laatste tijd geeft hij mij ook foutcodes , ik trek de stekker eruit , terug erin en normaal gezien gaat het daarna goed .

    Hij wilt dus regelmatig niet opladen , rode lampje zowel aan de auto als aan de lader , maar ik wacht toch nog wat hoor om een andere aan te schaffen

  10. kleine update .

    De app IDnow Online krijg ik niet aan de praat , als ik de app instaleer vraagt hij mij mijn ident-ID , en met de beste wil van de wereld weet

    ik niet waar ik die moet zoeken .

    De volkswagen app heeft vandaag na 10 dagen gesynkroniseerd met de auto , dus alles is terug goed , was misschien de VW -app die plat gelegen heeft.

    De app zegt  mij nog steeds  "identiteit nog niet bevesgtigd , Nu bevestigen " ......( wat dus niet lukt , zie boven )

  11.   Op 8-4-2024 om 07:49, PatrickDS zei:

    Ik had hetzelfde probleem, het is een omslachtige procedure geworden.

    Je moet de app IDnow Online installeren, de vragen beantwoorden en je wordt geld door een (slechtsprekende) Engelstalige hulplijn. Die met jou een aantal controles uitvoert (om te zien of je identiteit klopt). Daarna wordt een en ander vrijgeschakeld.

    Succes.

    Expand  

    dank je PatrickDS , ik ga het eens proberen .

  12. Ik rij een passat gte bj 2019-2020 en heb op mijn smartphone de app volkswagen .

    Nu vanaf 8 dagen wilt hij niet meer synkroniseren met mijn auto omdat hij mij een ID verificatie vraagt ( nieuw ) 

    Ik probeer dus om de verificatie te voltooien wat dus niet wil lukken.

    De app moet mijn ID kaart scannen en dit wil niet lukken , hij vraagt mij het land van herkomst ( B ) en laat mij dan weten dat 

    het gescande document niet voldoet aan hun wensen , daarna vraagt hij mij het rijbewijs te scannen ( ik heb nog een papieren rijbewijs )

    en ook dat wil niet lukken .....   pppfff  

    Help ?

  13.   Op 2-9-2023 om 08:45, Petroman zei:

    @bert111, geen idee waar je gereduceerd ziet staan maar in onze GTE2016 staat exact hetzelfde menu.
    Dus maximaal laden per keer MAAR de onderste waarde is grens tot waar de accu op VOORgeladen wordt.

    Dus stel je hangt je wagen de hele nacht aan de tiet dan wordt de accu 80% geladen (ingestelde waarde) de laatste 20% berekend de wagen op basis van je wegrijtijdstip en instellingen zoals koelen/verwarmen.
    Dat is nogal verwarrend vind ik want wat nu als je geen wegrijdtijdstip opgegeven hebt?
    Ik heb ze daarom allebeide op maximaal staan.

    Expand  

    dank je 👍

  14.   Op 12-8-2023 om 19:28, Mausey zei:

    Zo’n kastje met kabel heb ik ook bij mijn GTE uit 2018 en de batterij is via deze kabel na ongeveer 3 - 3,5 uur vol. Laadstroom staat op Max in de instellingen maar dat heb ik gedaan omdat ik op mijn werk via een laadpaal kan laden.


    Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

    Expand  

    is misschien omdat hij op gereduceerd staat dat het wat langer duurt ?

  15.   Op 12-8-2023 om 08:48, Petroman zei:

    @bert111, wat voor laadkabel heb je dan?
    De 230V versie heeft een zwart kassie (bij die van ons) waarop je de gebruikte sterkte kan aflezen, snel/langzaam knipperen). In het CAR menu van de wagen zit de laadoptie.

     

    Expand  

    ik denk dat het een gewone kabel is hoor ...

    maar in de auto kan ik het ook niet vinden hoor .

    20230812_172722.jpg

  16.   Op 11-8-2023 om 10:00, Petroman zei:

    Wij hebben zelf gemaakte stroom via zonnepanelen.
    En een oud model GTE: 2016, ander accu volume ?
    En de laadstroom op max. gezet (groen ledje in snelknipper modus).

    Expand  

    yep , zonnepanelen heb ik ook ..

    ja , een 2016 heeft een kleinere accu .

    ik had het hier al eens geopperd dat ik vroeger  kon laden met 5uur en het nu 8uur duurt , is gezegd geweest dat er ergens een instelling niet goed zou staan maar met de beste wil van de wereld kan ik de instelling van sneller/trager opladen niet vinden , en dan sta ik nog op " gereduseerd "     lol

×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

Forumvoorwaaden